• آخرین بروز رسانی : 1400/09/02

اخبار > تجلیل از کارکنان ایثارگر و رزمنده هشت سال دفاع مقدس اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه

 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از کارکنان ایثارگر و رزمنده هشت سال دفاع مقدس اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمانشاه؛ روز پنجشنبه مورخ 08/07/1400 به مناسبت هفته دفاع مقدس از کارکنان ایثارگر و جانباز و آزاده اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه تجلیل به عمل آمد .

پژمان صالحی فر مدیر کل انتقال خون استان ایثارگران را سرمایه‌های دفاع مقدس دانست و گفت؛ این عزیزان برای دفاع از خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران با از خودگذشتگی در برابر دشمن ایستادگی کرده و نگذاشتند یک وجب از خاک پاک میهن اسلامی ایران به دست دشمن بیفتد.

صالحی فر افزود : باید یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس را زنده نگه داریم و ایثار و فداکاری این عزیزان را برای نسل جوان بازگو کنیم، به خصوص در استان کرمانشاه که دفاع مقدس از این استان آغاز و در این استان نیز پایان یافت..

صالحی فر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد:که تجلیل از ایثارگران و رزمندگان تجلیل از فرد نیست، تجلیل از فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی است و خرسندیم که انتقال خون استان به اهمیت این موضوع واقف است و آرامش و امنیت امروز ما به یمن وجود پربرکت این عزیزان از جان گذشته است و تجلیل از وارثان نظام وظیفه آحاد جامعه می باشد. در این آیین از 3 نفر از پیشکسوتان رزمنده، جانباز و آزاده شاغل ،در دفتر مدیر کل ،اداره کل انتقال خون کرمانشاه،با اهدا لوح و هدیه از آنها تجلیل شد.


١٠:٠٢ - يکشنبه ١١ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٢٣١    /    تعداد نمایش : ١٧خروج