• آخرین بروز رسانی : 1400/09/02

اخبار > اعضای سازمان بسیجیان پیشکسوت استان کرمانشاه در پویش اهدا خون بسیجیان پیشکسوت پا به میدان نهادند و خون خود را اهدا نمودند

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعضای سازمان بسیجیان پیشکسوت استان کرمانشاه در پویش اهدا خون بسیجیان پیشکسوت پا به میدان نهادند و خون خود را اهدا نمودند

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمانشاه،  اعضای بسیج پیشکسوتان به مناسبت هفته بسیج، در روز دوشنبه، مورخ یکم آبان 1400، حضور بهم رسانده و اقدام به اهدای خون نمودند تا در این شرایط خطیر به کسانی که نیازمند، خون هستند زندگی را بازگردانند.

جناب سرهنگ کریمی،  مسئول سازمان  بسیج پیشکسوتان استان کرمانشاه، در این خصوص فرمودند:  چند وقتی است که با وجود شرایط کرونا مردم احساس خطر کرده و کمتر به پایگاههای انتقال خون مراجعه می کنند، که همین امر باعث شده تا وضعیت ذخائر بانک خون کمی به مشکل بر بخورد.

وی گفت: جمعی از پاسداران و بازنشستگان و پیشکسوتان ،  عرصه فرهنگ و شهادت در اقدامی انسان دوستانه در پویش اهدا خون بسیج پیشکسوتان ،تا با حضورخود در سازمان انتقال خون و اهدا خون به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی کمک کنند.

سرهنگ کریمی خاطر نشان کرد: اهدا خون فرهنگ و روحیه ایثار و فداکاری است،که در همه رزمندگان و جهادگران باقی مانده است و ما باید تلاش کنیم تا این روحیه ایثارگری و مهربانی و انسان دوستانه را در جامعه گسترش دهیم.

 

 


١٢:٣٤ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٨٤٤    /    تعداد نمایش : ٤خروج