• آخرین بروز رسانی : 1400/09/02

اخبار > اهـدای خـون اعـضـای کانون بـسـیـج جامعه پـزشـکـی بیمارستان امام علی (ع)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اهـدای خـون اعـضـای کانون بـسـیـج جامعه پـزشـکـی بیمارستان امام علی (ع)

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان کرمانشاه،  اعضای بسیج جامعه پزشکی به مناسبت هفته بسیج، در روز سه شنبه مورخ دوم آبان 1400 حضور بهم رسانده و اقدام به اهدای خون نمودند . بهرامیان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گفت: بسیج در همه عرصه ها و بزنگاه ها پشتیبان کشور بوده و در شرایط شیوع و ویروس کرونا و عوارض ناشی از آن در جامعه نیز، پای کار آمده و با اهدای خون سعی در کاهش آلام هموطنان داشته اند.

بهرامیان تصریح کرد: اهدای خون یکی از راههای کمک به نظام سلامت کشور و مردم است و تلاش داریم در ایام مختلف سال این سنت حسنه را به جای بیاوریم.

ایشان در پایان افزود: با توجه به استانداردهای سخت گیرانه ای که در مراکز انتقال خون رعایت می شود، از جمله اینکه تخت ها و محیط به شکل دائمی ضدعفونی می شود و در بدو ورود تب سنجی انجام شده و به اهداکنندگان ماسک داده تحویل داده می شود،  ریسک احتمال به ابتلای کرونا به حداقل می رسد .

با توجه به کاهش جدی ذخایر خونی  از آحاد مردم تقاضا دارم، در این شرایط جنگی و ویژه، در دفاع از حریم سلامت هموطنان، حتما اهدای خون را در زمره کارهای ضروری خود قرار داده و این مسأله بسیار حیاتی و مهم را فراموش نکنند

 


١٣:٣٢ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٣خروج